سرمایه‌گذاران چهار بنای تاریخی مشخص شدند / جذب ۵۰ میلیاردی اعتبارات بخش خصوصی

به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه و احیا، جلسه بازگشایی پاکت‌های پیشنهادی سرمایه‌گذاران جهت شرکت در مزایده مرمت، احیا و بهره‌برداری در مدت معین بناهای تاریخی، امروز چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه ۱۴۰۲، در عمارت مسعودیه برگزار شد.
در این جلسه با بررسی اسناد و مدارک افراد حقیقی و حقوقی، سرمایه‌گذاران چهار بنای تاریخی خانه آرازی قزوین، خانه صدیق و لطفی دامغان، خانه عضدی گیلان و کاروانسرای شمش یزد مشخص شدند.
گفتنی است با برگزاری مزایده امروز، بیش از ۵۰ میلیارد تومان از اعتبارات بخش خصوصی جهت مرمت و احیای بناهای تاریخی در چهار استان کشور، جذب شد.
لازم به ذکر است اسناد این مزایده به صورت کاملا شفاف، قانونی و از طریق سامانه تدارکات الکترونیک دولت یا ستاد ایران، دریافت و بررسی شد.
بناهایی که سرمایه‌گذاران آن در مزایده امروز مشخص شدند، کاربریهای متعدد و مختلفی دارند و قرار است پس از مرمت و احیا، به مراکز فرهنگی – گردشگری از قبیل موزه موسیقی، هتل‌ سنتی و مراکز اقامتی و پذیرایی تبدیل شده و در اختیار مردم قرار بگیرد.
انتهای پیام/

 

نوشته سرمایه‌گذاران چهار بنای تاریخی مشخص شدند / جذب ۵۰ میلیاردی اعتبارات بخش خصوصی اولین بار در پایگاه اطلاع رسانی صابتا|اخبار بناهای تاریخی. پدیدار شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *