رفع مشکلات حوزه فرش با توانمندی های صندوق توسعه و احیا و تجارب و پژوهش های مرکز ملی فرش

«شهاب طلایی شکری» مدیرعامل صندوق توسعه و احیاء چهارشنبه در دیدار با رییس مرکز ملی فرش در عمارت مسعودیه با تاکید بر این که صندوق توسعه و احیا باید بیش از قبل نسبت به مسئولیت خود در حوزه فرش توانمند شده و برنامه ریزی کند،‌ تصریح کرد: هنر صنعت فرش یکی از رشته های با ارزش بالای فرهنگی در کشورمان به شمار میرود که طیف گسترده ای از هنرمندان و صنعتگران را در بردارد و صندوق توسعه و احیا میتوند نسبت به مشکلات این هنرمندان برنامه ریزی کند.
وی با بیان این که حوزه فرش علاوه بر گستردگی طیف در بردارنده از نظر اقتصای نیز قابل توجه است،‌ گفت: حوزه فرش به خوبی در بردارنده ارزش اقتصادی قابل توجهی به خصوص برای زنان خانواده است و توجه به این مسئله می‌تواند در رفع بخشی از مشکلات اقتصادی جامعه موثر باشد لذا یکی از مسائل مهمی که باید به آن توجه کنیم چاره جویی برای رفع مشکلات این حوزه با تکیه بر طرفیت های صندوق توسعه و احیاست.
وی به رفع مشکلات بیمه هنرمندان، مقوله تبلیغات و سند فرش اشاره کرد و گفت: اهتمام لازم را برای این مباحث با استفاده از توانمندی های صندوق توسعه و احیا و تجارب و پژوهش‌های مرکز ملی فرش خواهیم داشت.
«فرحناز رافع» رییس مرکز ملی فرش ایران در این دیدار ضمن تبریک این انتصاب به واسطه خوش انگیزگی و جوانی مدیریت و تجربه و آشنایی با مباحث قانون گذاری، نسبت به رفع مشکلات حوزه فرش کشور توسط صندوق توسعه و احیا تاکید کرد.

انتهای پیام

نوشته رفع مشکلات حوزه فرش با توانمندی های صندوق توسعه و احیا و تجارب و پژوهش های مرکز ملی فرش اولین بار در پایگاه اطلاع رسانی صابتا|اخبار بناهای تاریخی. پدیدار شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *