ده بنای تاریخی و فرهنگی لرستان با جذب مشارکت مردمی احیا می‌شود + آگهی مزایده

ده بنای تاریخی و فرهنگی لرستان با جذب مشارکت مردمی احیا می‌شود + آگهی مزایده

به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه صنایع دستی، فرش دستباف و احیا و بهره‌برداری از بناهای تاریخی و اماکن فرهنگی، آگهی مزایده ده بنای تاریخی استان لرستان که به صورت بسته مزایده استانی برگزار می‌شود، منتشر شد.
هدف از این مزایده که از سوی صندوق توسعه و احیا و با همکاری اداره کل میراث فرهنگی استان لرستان برگزار می‌شود، جذب سرمایه‌گذاری و مشارکت مردمی برای ده بنای تاریخی این استان شامل خانه بهرامی، خانه پورابوالقاسمی، خانه میرملاس، کاروانسرای گوشه، خانه غروی، خانه روناسی، خانه ایرانپور، خانه بزرگمهر ، خانه حریری و خانه مستجاب الدعوه است.

متن کامل آگهی مزایده

آگهي مزايده‌ عمومي واگذاری بهره‌برداری بناهای تاریخی و فرهنگی شماره ۵۰۰۲۰۳۰۱۲۱۰۰۰۰۵۰ الی ۵۰۰۲۰۳۰۱۲۱۰۰۰۰۵۹
صندوق توسعه صنایع دستی و فرش دستبافت و احیا و بهره‌برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی که موسسه‌ای وابسته به وزارت میراث فرهنگی،گردشگی و صنایع دستی است در نظر دارد ۱۰مجموعه تاریخی ذیل را طبق مشخصات مندرج در اسناد مزایده از طریق مزایده عمومی به صورت قرارداد سرمایه‌گذاری در مرمت، احیا، نگهداری و واگذاری حق استفاده و بهره‌برداری مدت معین از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir و طی تشریفات مزایده به اشخاص (حقیقی و حقوقی) واجد شرایط واگذار نماید.
تمامی مراحل برگزاری مزایده از دریافت اسناد مزایده تا ارائه پیشنهاد مزایده‌گران و همچنین کمیته فنی و بازرگانی در زمان بازگشایی پاکت ها، از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ( ستاد ) به آدرس www.setadiran.ir انجام خواهد شد.لازم است علاقه مندان به شرکت در تمامی مزایدات و مناقصات صندوق توسعه و احیاء مراحل ثبت‌نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را انجام دهند.
لذا از كليه‌ی واجدين صلاحيت و درخواست‌كنندگان دعوت مي‌شود از تاريخ نشر آگهي، اسناد مزايده را از سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ( ستاد ) به آدرسsetadiran.ir یا پايگاه اينترنتي صندوق توسعه و احياء (chre.ir ) و يا پايگاه ملي اطلاع‌رساني مناقصات و مزایدات ( iets.mporg.ir ) دريافت نموده و طبق زمان بندی ذیل مدارک مربوطه را تکمیل و نسبت به درج پاکت ها در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ( ستاد ) به آدرسsetadiran.ir اقدام نمایند.
۱٫ نام و نشانی مزایده‌گزار : صندوق توسعه صنایع دستی و فرش دستباف و احیاء و بهره‌برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی به آدرس تهران، میدان بهارستان، خیابان اکباتان، عمارت مسعودیه، ساختمان صندوق احیاء / شماره تلفن ۰۲۱۳۳۹۹۲۰۱۶ و ۰۲۱۳۳۹۹۲۰۱۷ ( اداره سرمایه گذاری – داخلی ۳۲۶ )
۲٫ نوع تضمین شرکت در مزایده ( پاکت الف ) : «تضمین شرکت در مزایده» فقط به صورت ضمانت‌نامه بانكي و يا پرداخت نقدي به شماره‌ی شبا ۳۵۰۱۰۰۰۰۴۰۰۱۰۰۶۶۰۶۳۷۵۰۶۹ IR بانك مركزي جمهوری اسلامی ایران به نام وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی – تمركز وجوه سپرده‌ی صندوق توسعه صنایع دستی و فرش دستباف و احیاء و بهره‌برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی قابل واریز خواهد بود. مدت اعتبار ضمانت‌نامه‌ی بانكي تضمین شرکت در مزایده باید با مدت اعتبار پيشنهادها (۶ماه) برابر باشد. پیشنهادهایی که برای مدت کمتری اعتبار داشته باشند، رد خواهند شد.
۳٫ مهلت زمان دریافت اسناد مزایده از سامانه ستاد : از ۸ صبح روز شنبه ۱۵/۰۷/۱۴۰۲ لغایت تا ساعت ۱۹ روز شنبه مورخ ۲۹/۰۷/۱۴۰۲
۴٫ آخرین مهلت تسلیم پیشنهادها : ساعت ۱۹روز شنبه ۱۳/۰۸/۱۴۰۲
۵٫ زمان برگزاری کمیسیون مزایده : پیشنهادهای واصله در ساعت ۸صبح روز سه شنبه ۱۶/۰۸/۱۴۰۲ در جلسه کمیسیون مزایده واقع در استان لرستان، خرم آباد، ۶۰ متری خیابان شهید چمران و جهان آرا، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان و از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir باز و خوانده می شود.
۶٫ زمان و محل ارائه ضمانت نامه : اصل ضمانتنامه معتبر شرکت در فرآیند ارجاع کار تا ساعت ۱۶:۰۰ روز شنبه مورخ ۱۵/۰۸/۱۴۰۲ به دستگاه مزایده گزار به آدرس تهران، میدان بهارستان، خیابان اکباتان، عمارت مسعودیه، ساختمان صندوق احیاء دبیرخانه تسلیم نموده و رسید آن را دریافت نمائید.
۷٫ اطلاعات تماس سامانه ستاد جهت انجام مراحل عضویت در سامانه : مرکز تماس :۰۲۱۱۴۵۶ سامانه تدارکات الکترونیک دولت ( ستاد ) www.setadiran.ir
۸٫ حضور شرکت کنندگان و یا نمايندگان تام الاختيار آنها با ارایه‌ی معرفي‌نامه در جلسه‌ی گشايش پيشنهادها اختیاری می باشد.
۹٫ تنها به پیشنهاد یا پیشنهادهای ارسالی از طریق سامانه تدارکات الکترونیک دولت ترتیب اثر داده می شود.
۱۰٫ شركت در مزايده و دادن پيشنهاد تحت هيچ شرايطي حقي براي شركت‌كننده ايجاد نخواهد كرد و صندوق احیاء در رد يا قبول يك يا كليه‌ی پيشنهادها مختار است.
۱۱٫ هزینه‌ی درج آگهی در روزنامه ،کارشناس رسمی دادگستری و طرح توجیه اقتصادی (fs) از برنده‌ی مزایده اخذ خواهد شد.
۱۲٫ ساير جزیيات و اطلاعات در اسناد مزايده درج شده است و برای کسب اطلاعات بیشتر به سامانه هایchre.ir و saabta.irمراجعه شود.
تذکر۱ : پیشنهاد دهنده باید قیمت پیشنهادی خود را به صورت اجاره بهای ماهیانه در زمان برگزاری مزایده درج نماید و ملاک قیمت ها در پاکت ج، مبلغ اجاره بهای ماهیانه پیشنهادی می باشد. درج پیشنهاد قیمت به اشکال دیگر از جمله سالیانه یا روزانه موجب رد پیشنهاد خواهد بود.
تذکر۲ : در صورت دریافت نکردن سند مزایده در آخرین مهلت اعلام شده (ساعت ۱۹ روز شنبه ۲۹/۰۸/۱۴۰۲) از سامانه ستاد الکترونیک دولت، متقاضی نمی تواند اسناد مدارک خود را برای مزایده بارگزاری و شرکت کند.

دانلود جدول اطلاعات بناها

دانلود

 

سایت سامانه ستاد (تدارکات الکترونیکی دولت)

اسناد مزایده‌های فوق در سایت سامانه ستاد (تدارکات الکترونیکی دولت) منتشر شده است

برای دانلود اسناد، وارد سایت ستاد ایران شده و بخش مزایده را انتخاب کنید. سپس بخش اجاره را انتخاب کنید. با کلیک روی گزینه جستجوی پیشرفته و وارد کردن کدهای هر مزایده، وارد صفحه اختصاصی آن شوید و در مزایده شرکت کنید.

برای آشنایی با نحوه کار در سامانه ستاد، راهنمای آموزشی زیر را ببینید:

دانلود آگهی مزایده چاپ شده در روزنامه

دانلود

نوشته ده بنای تاریخی و فرهنگی لرستان با جذب مشارکت مردمی احیا می‌شود + آگهی مزایده اولین بار در پایگاه اطلاع رسانی صابتا|اخبار بناهای تاریخی. پدیدار شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *