خواستار تسهیل سرمایه گذاری در حوزه گردشگری هستم

جلال رشیدی کوچی در آیین بازگشایی هتل آپادانا با بیان این که مهندس ضرغامی با حضور خاکی و افتاده در بین مردم بخصوص جوانان، قرار است مشکلات حقیقی مردم را بفهمند و راهکار ارائه دهند، اظهار کرد: توقع داریم با نگاه متعالی ما را کمک دهید که البته تا امروز هم از کمک شما بهره مند بودیم مسئله این است که اگر در زمان شما این اتفاقات نیفتد دیگر هم نخواهد افتاد.

وی افزود: ظرفیت جهانی با این پتانسیل عظیم و بزرگ در شهر مرودشت بعد از سال‌ها قرار است اتفاقات مثبتی برایش بیفتد تا مردم صبور و عزیز و مهربان و دوست داشتنی و بزرگ مرودشت از این اثر تاریخی نفع ببرند.

وی خطاب به مهندس ضرغامی تصریح کرد: گفتید چرا مردم هیچ امکاناتی مثل نورپردازی ساده ندارند و این دور از شان مردم و نظام ماست از شمایی که فراجناحی فکر می‌کنید خواهش می‌کنیم نسبت به تسهیل شرایط اقدام کنید چرا که امروز بستر سرمایه گذاری در این شهر تا سقف ۱۰۰ میلیون یورو اعلام آمادگی کرده است.

نماینده مردم مرودشت با اشاره به این که باید هر چه سریعتر این اقدام آغاز شود و مکانی باشد برای حضور آحاد مردم ایران تا با فرهنگ تاریخی ایرانی اسلامی ما بیشتر آشنا شوند، گفت: امشب، شب گلایه نیست و شب شادی برای مرودشت محسوب می‌شود چرا که روز مرودشت در تقویم ثبت ملی شد و این روز بزرگ و تاریخی را ارج می‌نهیم تا این خوشی‌ها و اندک امیدها در دل مردم روشن‌تر و پر بارتر شود.

وی با اشاره به این که وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با وجود مسائل متعدد موجود، درد این مردم را می‌فهمد، تصریح کرد: متاسفانه نگاهی در استان ما وجود دارد که اجازه نمیدهد تا مرودشت در حوزه گردشگری شاهد اتفاقات خوبی باشد در عین حالی که وزیر فرهنگ و ارشاداسلامی نگاهی متعالی و بلند دارند اما عده‌ای عقل و مغزشان در ابتدای دهه ۶۰ جامد شده و نمی‌گذارند اتفاقات خوبی بیفتد با این وجود امیدواریم این مشکلات کوچک حل شود و شاهد حضور هنرمندان بزرگ در چارچوب قانون در مجموعه پاسارگاد باشیم.

انتهای پیام

نوشته خواستار تسهیل سرمایه گذاری در حوزه گردشگری هستم اولین بار در پایگاه اطلاع رسانی صابتا|اخبار بناهای تاریخی. پدیدار شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *