جلسه شورای مدیران / دفتر بناها و کاروانسراهای ثبت جهانی صندوق تاسیس می‌شود

به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه صنایع دستی و فرش دستباف و احیا و بهره‌برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی، جلسه شورای مدیران صندوق توسعه و احیا، با حضور مدیرعامل و مدیران و تعدادی از کارشناسان، امروز چهارشنبه چهارم بهمن‌ماه ۱۴۰۲ در سالن جلسات عمارت مسعودیه برگزار شد.

در این جلسه درباره تشکیل کمیته شورای تحول اداری؛ موضوع کاروانسرای یام و تعیین تکلیف موضوعات بهره‌بردار آن؛ ارائه گزارش برگزاری رویداد ملی احیا، اعلام بناهای آماده افتتاح و برنامه واحد روابط عمومی برای برگزاری افتتاحیه‌ها، بحث و گفت‌گو شد.
در ادامه جلسه همچنین موضوعاتی از قبیل تشکیل کمیته کاروانسراهای ثبت جهانی شده در صندوق توسعه و احیا، گزارش تشکیل جلسه درباره دستورالعمل اولیه شیوه‌نامه کاروانسراها، گزارش درباره صورتجلسات سفرهای استانی مدیرعامل، بررسی شرایط برگزاری نمایشگاه بین‌المللی احیا و مرمت؛ ارائه طرح و مدل کسب و کار نرم‌افزار مبتنی بر گیمیفیکیشن (بازی‌سازی) و روایت بناهای تاریخی و مشکلات حقوقی مجموعه فهادان یزد گفت‌وگو و تصمیم‌گیری شد.
یکی از مهم‌ترین موضوعات جلسه امروز، تشکیل واحد تخصصی بناها و کاروانسراهای ثبت جهانی شده در صندوق توسعه و احیا بود. اخبار و اطلاعات بیشتر در مورد این واحد به زودی منتشر می‌شود.

 

نوشته جلسه شورای مدیران / دفتر بناها و کاروانسراهای ثبت جهانی صندوق تاسیس می‌شود اولین بار در پایگاه اطلاع رسانی صابتا|اخبار بناهای تاریخی. پدیدار شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *