جلسه بازگشایی پاکت‌های مزایده احیای ۲۲ بنا امروز برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه و احیا، با برگزاری مزایده از سوی صندوق، مسئولیت مرمت، احیا و حق بهره‌برداری در مدت معین مربوط به ۲۲ بنای تاریخی و فرهنگی در دوازده استان به مردم واگذار می‌شود.

فراخوان این مزایده در تاریخ ۲۵ دی ماه ۱۴۰۲ در روزنامه‌های کثیرالانتشار منتشر شده بود و علاقه‌مندان جهت شرکت در مزایده فرصت داشتند با مراجعه به سایت ستاد تدارکات الکترونیک دولت یا ستاد ایران، با تهیه اسناد، در این مزایده شرکت کنند.

۲۲ بنای مذکور در ۱۲ استان تهران، اصفهان، مازندران، گیلان، گلستان، یزد، زنجان، اردبیل، ایلام، سمنان، البرز و قزوین قرار دارد.

این ۲۲ بنا عبارتند از: عمارت والی كهره در ایلام؛ حمام اوچ دكان در اردبيل، خانه منعميان و خانه یدالهي در اصفهان، خانه فاطمي در نائين، خانه معظم‌الملك در چادگان اصفهان، كاروانسراى شاه عباسي كرج، كاروانسراى رباط سنگی امين آباد فيروزكوه، حمام سالار در سلطانیه زنجان، مجموعه حشمت‌الشكر در سرخه سمنان، خانه ابراهيمي و خانه ميررحيمي و خانه صديق و لطفي در دامغان، خانه سيد محمود بهشتي و فلاح و خانه آرازى در قزوین، كاخ خوش ييلاق در آزادشهر گلستان، خانه فاطمي و خانه ميرشهيدى در گرگان، خانه عضدى در گيلان، خانه قريشي و خانه شفاهي در آمل، كاروانسراى شمش در يزد.

نوشته جلسه بازگشایی پاکت‌های مزایده احیای ۲۲ بنا امروز برگزار می‌شود اولین بار در پایگاه اطلاع رسانی صابتا|اخبار بناهای تاریخی. پدیدار شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *