جلسه بازگشایی پاکت‌های مزایده احیای ۲۲ بنای تاریخی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه و احیا، امروز چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۲، جلسه بازگشایی پاکت‌های مزایده مشارکت و سرمایه‌گذاری در احیای ۲۲ بنای تاریخی از ۱۲ استان، از سوی صندوق توسعه و احیا، در عمارت مسعودیه برگزار شد.
در ابتدای این جلسه ، شهاب طلایی مدیر عامل صندوق توسعه و احیا ضمن تبریک اعیاد مبارک شعبانیه، با اشاره به دیداری که روز گذشته با قائم مقام محترم وزیر میراث فرهنگی حین بازدید از هفدهمین نمایشگاه گردشگری داشت گفت: تاکید دکتر دارابی بر تداوم حرکت در مسیری بود که صندوق توسعه و احیا در احیای بناهای تاریخی در پیش گرفته است.
او افزود: مجموعه‌ای از بناهای تاریخی با تنوع کاربری‌های مختلف که امروز برای جذب مشارکت مردمی در مرمت و احیا آماده شده است، حاصل زحمات همکاران ما در صندوق توسعه و احیاست.
طلایی خاطر نشان کرد: تلاش می‌کنیم با رعایت صلاح دولت و انصاف و عدالت، آنچه را که به نفع دولت، مردم و میراث ملی ماست انجام داده و گامی در جهت احیای بناهای تاریخی و بهره‌مندی مردم از آن برداریم.
مدیر عامل صندوق توسعه و احیا در پایان سخنانش ابراز امیدواری کرد که نتایج برگزاری مزایدات باعث ایجاد موج احیای بناهای تاریخی در کشور شده و برکات آن به همه مردم کشور برسد.
لازم به ذکر است این جلسه تا عصر ادامه دارد و طی آن، سرمایه‌گذاران برگزیده جهت احیای این بناها، مشخص می‌شوند.

نوشته جلسه بازگشایی پاکت‌های مزایده احیای ۲۲ بنای تاریخی برگزار شد اولین بار در پایگاه اطلاع رسانی صابتا|اخبار بناهای تاریخی. پدیدار شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *