تفاهم‌نامه همکاری صندوق توسعه و احیا و معاونت عمرانی وزارت کشور امضا می‌شود / نقش مهم شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در احیای بناهای تاریخی

به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه و احیا، شهاب طلایی، مدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیره صندوق توسعه و احیا در دیدار با مهدی جمالی‌نژاد، معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور بر نقش مهم شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در احیای میراث فرهنگی کشور و بناهای تاریخی تاکید کرد.
جمالی‌نژاد نیز که در کارنامه مدیریتی خود سابقه فعالیت به عنوان شهردار شهر تاریخی یزد و اصفهان را دارد، حمایت همه جانبه خود را از فعالیت‌های صندوق توسعه و احیا در راستای احیای بناهای تاریخی اعلام کرد و گفت: از هر کمکی در این راستا دریغ نمی‌کنیم و سعی می‌کنیم از ظرفیت شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در احیای بناهای تاریخی استفاده کنیم.
او با اشاره نقش پر رنگ صندوق توسعه و احیا در احیای بناهای تاریخی و بهره‌مندی مردم از این بناها، از شهاب طلایی، مدیر عامل این صندوق، دعوت کرد تا در جلسه معاونان عمرانی استانداری‌ها و شهرداران کلان شهرها حضور یافته و برنامه‌های صندوق در راستای حفظ و احیای بناهای تاریخی را مطرح کند.
جمالی نژاد تصریح کرد: به صورت مستمر از شهرداری ها و استانداری‌ها می‌خواهم که گزارشی از برنامه‌ها و عملکرد خود در راستای احیای بناهای تاریخی منطقه خود ارائه کنند.
گفتنی است در این جلسه، از انعقاد تفاهم‌نامه بین شهرداری‌ها و صندوق توسعه و احیا در جهت تشریح برنامه‌ها و تسریع روند احیای بناهای تاریخی نیز گفت‌وگو شد.

نوشته تفاهم‌نامه همکاری صندوق توسعه و احیا و معاونت عمرانی وزارت کشور امضا می‌شود / نقش مهم شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در احیای بناهای تاریخی اولین بار در پایگاه اطلاع رسانی صابتا|اخبار بناهای تاریخی. پدیدار شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *