برگزاری مزایده‌های صندوق توسعه و احیا بر بستر الکترونیک

مدت‌هاست که برای تسهیل و تسریع فرایندها و مصرف بهینه انرژی و زمان بسترهای الکترونیک به کمک آمده‌اند تا به نفع بخش خصوصی و مردم واقع شوند، صندوق توسعه و احیا نیز درخصوص بر بستر الکترونیک (ستاد الکترونیک دولت) اقدام کرده و درصدد است مزایده را بر این بستر برگزار کند.

ستاد الکترونیک دولت بستری مجازی و سامانه‌ای به نشانی setadiran.ir است که شامل بخش‌های مختلفی مانند خرید جزئی و متوسط، مناقصه و مزایده است.

مزایدات صندوق توسعه صنایع دستی و فرش دستباف و احیا و بهره برداری از بناهای تاریخی نیز بر بستر این فضای مجازی و از طریق فرایندی تعریف شده برگزار خواهد شد.

افرادی که تمایل به سرمایه گذاری دارند می‌توانند با دریافت مطالب آموزشی موجود در سامانه الکترونیکی دولت در مزایده شرکت کنند البته در روزهای آینده آموزش‌های لازم با جزئیات بیشتر در بسترهای فضای مجازی صندوق موجود خواهد بود.

علاقمندان به سرمایه گذاری در برناهای تاریخی برای شرکت در مزایده در بستر ستاد الکترونیک دولت نیازمند امضای الکترونیکی هستند که نحوه اخذ امضای الکترونیک در سایت setadiran.ir موجود است.

انتهای پیام

نوشته برگزاری مزایده‌های صندوق توسعه و احیا بر بستر الکترونیک اولین بار در پایگاه اطلاع رسانی صابتا|اخبار بناهای تاریخی. پدیدار شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *