برقراری بیمه ۱۰ هزار نفر از فعالان صنایع‌دستی با سرعت و جدیت پیگیری شود

«سید ابراهیم رئیسی» در جلسه بعد از ظهر یکشنبه هیئت دولت در بخشی از سخنان خود، با تبریک روز صنایع دستی و هنرهای سنتی، صنایع دستی و هنرمندان این عرصه را سرمایه ملی دانست و به وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی دستور داد برقراری بیمه ۱۰ هزار نفر از فعالان این بخش را با سرعت و جدیت پیگیری کند.

رئیس جمهوری بازاریابی را از ضرورت‌ها و الزامات رونق صنایع دستی کشور دانست و برپایی بازارچه‌های عرضه محصولات صنایع دستی شهری و روستایی را از جمله اقداماتی برشمرد که استانداران می‌توانند در حمایت از فعالان صنایع دستی انجام دهند.

سلامت برگزاری کنکور از دیگر موضوعاتی بود که رئیس جمهور در جلسه امروز هیئت دولت به اهمیت آن به‌ویژه برای دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان اشاره اما در عین حال به مسئولان مربوطه تاکید کرد، سلامت کنکور را از مسیری تامین و تضمین کنند که نیازی به قطع اینترنت نبوده و اختلال در زندگی روزمره مردم ایجاد نشود.

رئیسی همچنین با اشاره به اعلام ۲۵ خرداد به عنوان آخرین مهلت برای استعفای آن دسته از مدیران دولتی که داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی هستند، توجه به ضوابط قانونی در اجرای به موقع دستورالعمل‌ها و فرایند انتخابات از سوی مدیران را مورد تاکید قرار داد.

رئیس جمهوری تصریح کرد: دولت همه تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا انتخاباتی پرشور، رقابتی و سالم بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری و متناسب با شأن ملت بزرگ ایران برگزار شود.

انتهای پیام

نوشته برقراری بیمه ۱۰ هزار نفر از فعالان صنایع‌دستی با سرعت و جدیت پیگیری شود اولین بار در پایگاه اطلاع رسانی صابتا|اخبار بناهای تاریخی. پدیدار شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *