با اعتماد جامعه محلی میتوانیم رونق اقتصادی را درمنطقه ایجاد کنیم

«علی صدقی» با اشاره به این که در حال حاضر استقبال خوبی از مجموعه آن‌ها شده است، اظهار کرد: خدا را شکر اتاق‌های مروبط به اقامت رزرو میشوند و فروش غذا و رستوران هم به آهستگی در حال توسعه یافتن است.

وی در ادامه با اشاره به ظرفیت ۱۶ نفره اقامتی و ظرفیت اشتغال ۲۵ نفره این مجموعه تصریح کرد: به علت برخی از مشکلات مانند نداشتن پارکینگ مناسب هنوز تبلیغات را در سطح گسترده انجام نمی‌دهیم.

وی افزود: متاسفانه ما این پیش‌بینی را قبلا هم داشتیم که با حل نشدن این مسئله مشکل خواهیم داشت، لذا تبلیغات در سطح گسترده را انجام ندادیم و منتظر هستیم تا مشکل پارکینگ رفع شود.

وی با اشاره به عدم همراهی فرمانداری و شهرداری در خصوص رفع مشکل پارکینگ تصریح کرد: با وجود درخواست ما برای احیای پارکی متروکه که محل اراذل و اوباش بود و استفاده از فضای سنگفرش آن به عنوان پارکینگ، بی‌جواب ماندیم و نتوانستبم در این خصوص به توافق برسیم.

این بهره بردار با بیان این که نیازمند مرحمت و همراهی متولیان شهرستان هستیم، اطمینان خاطر داد: همانطور که تاکنون جامعه محلی نسبت به حفظ سنت‌ها و آداب و رسوم بومی خود پایبند بوده‌اند ما نیز تلاش می‌کنیم تا هم راستا با اصالت جامعه محلی پیش برویم و در عین حال تمرکز ما در فعالیت خود در این حوزه تقویت گردشگری خانواده محورو ایجاد فضایی برای دورهمی خانواده هاست.

وی با بیان این که لازم است متولیان استانی و شهری این ظرفیت را در راستای توسعه گردشگری خانواده محور و تقویت بنیان های خانواده حمایت کنند، گفت: بازار مرده مجاور و سایر زیرساخت‌های اقتصادی را نیز میتوانیم با کمک هدیگر و با رونق گردشگری منطقه احیا کنیم اما برای این مهم نیازمند اعتماد جامعه محلی و متولیان شهری و استانی هستیم.

صدقی در پایان با تاکید بر این که سرمایه گذاری در این شرایط اقتصادی و تورم بالای کشور بسیار سخت و طاقت فرساست، گفت: هنگام بستن قرارداد هزینه مرمت ۷۰۰ میلیون تومان براورد شده بود اما به دنبال افزایش نرخ تورم این هزینه به ۸ میلیارد تومان رسیده است لذا نیاز داریم که صندوق توسعه و احیاء ما را مشمول حمایت ویژه ای قرار دهد.

انتهای پیام

نوشته با اعتماد جامعه محلی میتوانیم رونق اقتصادی را درمنطقه ایجاد کنیم اولین بار در پایگاه اطلاع رسانی صابتا|اخبار بناهای تاریخی. پدیدار شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *