اصلاح ساختار سازمانی صندوق توسعه و احیا پس از وقفه‌ای چندین ساله

به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه و احیا، نشست بررسی ساختار سازمانی و تشکیلات تفصیلی صندوق توسعه و احیا، امروز سوم بهمن‌ماه ۱۴۰۲، با حضور شهاب طلائی، مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره صندوق، سید امیر سید مومنی، مدیر کل توسعه منابع انسانی و تحول اداری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و جمعی از مدیران و کارشناسان صندوق توسعه و احیا در عمارت مسعودیه برگزار شد.

لازم به ذکر است ساختار سازمانی  تشکیلات تفصیلی صندوق توسعه و احیا برای اولین بار از زمان تشکیل صندوق توسعه و احیا در سال ۱۴۰۱ و متناسب با ماموریت‌ها، اهداف و وظایف کارکنان طراحی و تبیین شد.

در این جلسه ساختار طراحی شده پس از بررسی و تایید اداره کل توسعه منابع انسانی و تحول اداری وزارتخانه متبوع، برای طی فرآیند تایید و تصویب در سازمان اداری و استخدامی، به این سازمان ارسال خواهد شد.

گفتنی است صندوق توسعه صنایع دستی و فرش دستباف و احیا و بهره‌برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی یکی از زیر مجموعه‌های وزارت میراث فرهنگی است که در سال ۱۳۸۴ به صورت هیئت امنایی تاسیس شده است و عموما در زمینه مرمت و احیای بناهای تاریخی فعالیت می‌کند.

 

نوشته اصلاح ساختار سازمانی صندوق توسعه و احیا پس از وقفه‌ای چندین ساله اولین بار در پایگاه اطلاع رسانی صابتا|اخبار بناهای تاریخی. پدیدار شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *